Register
Meny

Attendees

Aquaculture AI - automatisk lusetelling

Firma Deltakar
Skjult firmanavn Skjult navn
Accenture Roar Nyerrød
Accenture Roar Nyerrød
Advokatfirmaet PwC Kjetil Raknerud
Ahlsell Norge AS Eyvind K Clausen
Aker Solutions Kristoffer Jakobsen
Åkerblå Lene-Catrin Ervik
Skjult firmanavn Skjult navn
Alf Gundersen AS Kristoffer Bondehagen
Amar Bjornar Apeland
Skjult firmanavn Skjult navn
Aquabyte Anders Fossøy
Skjult firmanavn Skjult navn
Aquabyte Nikolas Kallas
Aquabyte AS Bryton Shang
Aquabyte AS Hans Runshaug
AquaCloud Jørn Torsvik
AquaGen AS Asle Hammerdal
AquaGen AS Håvard Ramsfjell
Aqualine Mats Nåvik Hval
ARCA AQUA Ramakrishna Bobba
Arendals Fossekompani ASA Per Olav Collin
Skjult firmanavn Skjult navn
Atlantis Subsea Farming Trude Olafsen
Australis Aquaculture Vietnam Limited Andreas Driveklepp
Skjult firmanavn Skjult navn
BDO AS Jørund Larsen
Benchmark Genetics Kate Furhovden Stenerud
Benchmark Genetics Stein Johannessen
Benchmark Genetics Norway AS Rudi Seim
Blom Fiskeoppdrett AS Bjørnar Blom
Bolaks Florian Sprater
Bouvet Pål Reiersgaard
Bouvet Pål Reiersgaard
Brage Finans As Jørgen Kjeseth
Brit Hjeltnes Brit Hjeltnes
Cargill Jose Vecino
Cargill Kjetil Frafjord
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Deloitte Andreas Nesse Persson
Deloitte Geir Arne Veglo
Deloitte Irene Lonoy
Deloitte AS Svenn Erik Edal
Deloitte Digital Svenn Erik
DNB Bank Dag Sletmo
DNB Markets Anders Aune Berntsen
DNV GL Jørgen Vatn
DNV GL Jørgen Vatn
Ecotone Ingrid M Hansen
Skjult firmanavn Skjult navn
Egen Grethe Adoff
FaroeSea Bergur Andreasen
FaunaPhotonics A/S Frederik Taarnhøj
FHF - Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfinansiering AS Kjell Maroni
FiiZK AS Christian Hammernes
Fishency Innovation AS Bernt Asbjørnsen
Skjult firmanavn Skjult navn
Fishency Innovation AS Øyvind Ulset
Skjult firmanavn Skjult navn
Fiskeridirektoratet Frances Toynbee
Flekkefjord videregående skole, akvakultur Benedicte Glendrange
Fræna Videregående Skole Åsta Stølen
Frøystad AS Frank-Håkon Garnes
Funn AS Arild Pedersen
Funn AS Arild Pedersen
Funn AS Trond Erlend Fjellå
Gc Rieber Salt Espen Lorentsen
Skjult firmanavn Skjult navn
Global Product Manager Allan Hirsch
Grieg Seafood Christer Hadland
Grieg Shipbrokers Sindre Stovner
Havforskningsinstituttet Stig Ove Utskot
Hiddenfjord Esbern Patursson
Hiddenfjord Jógvan Páll Ole-Jacobsen
Hiddenfjord Signar Pæturssonur Dam
HRProsjekt AS Knut Nilsen
Huawei Norge Erland Loyd de Flon
Hydro Fish Care AS Bente Sund
Hydro Fish Care AS Victor Karoliussen
Imenco Havbruk AS Stig Martin Bø
Inocap Øystein Falch
IntraFish Marthe Njåstad
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Kirovet Karoline K. Færevaag Karoline Færevaag
Kontali Chris Van Bussel
Kvarøy Fiskeoppdrett AS Alf Gøran Knutsen
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Lerøy Vest AS Antje Krieger
Skjult firmanavn Skjult navn
Måløy videregående skole Eli Refvik
Manolin Hans Berg Nåvik
Måsøval Fiskeoppdrett AS Andreas Skagøy
Måsøval Fiskeoppdrett AS Gunnar Aftret
Mattilsynet Christine Pettersen
Mattilsynet Else Marie Djupevåg Stenevik
Mattilsynet Kjersti Fremmerlid
Mattilsynet Kristine Broback Rasch
Mattilsynet Lars Tore Hestad
Mattilsynet Monica Elin Dagsvik
Mattilsynet Steinar Johnsen
Mattilsynet Avd. Sunnmøre Cecilie Flatnes Nystøyl
Mattilsynet, Region Sør og Vest, Avdeling Bergen og omland Silje Kristin Kaldestad
Mekasense Richard Nilsen
Midt-Norsk Havbruk. Bjørn Are Lindqvist-Rørvik
MIT Yujie Wang
Skjult firmanavn Skjult navn
Mowi Aslaug Eidsdottir
Mowi Benedicte Simensen
Mowi Cecilia Vargas
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
MSD Thor-Jacob Larsen
MSD AH Jan Ivar Bildøy
MSD AH Lene Høgset
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
NCE Aquatech Cluster Kristian Henriksen
NCE Seafood Cluster Bjôrgolfur Håvardsson
Skjult firmanavn Skjult navn
Nofima AS Heidi E Mikalsen
None David Jansen
None David Jansen
NORD universitet Ove Taranger Nesbø
Skjult firmanavn Skjult navn
Norsk Fiskeoppdrett Ole Drønen
Norsk Fiskeoppdrett Pål Mugaas Jensen
Norsk Industri Stål Heggelund
Norske Lakseelver Sigurd Hytterød
Skjult firmanavn Skjult navn
Nova Sea John Skarstad
NTNU Anna Båtnes
NTNU Sherry Chan
NTS ASA Roald Dolmen
Næringshagen Midt-Troms Stefan Paulsen
Oceantech Innovation AS Håvard Hagen
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Ocein AS Andreas Skomsøy
Ocein As Erik Aspen
Optoscale AS Sergey Gavrilin
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
PHARMAQ Ragnar Hovland
Pharmaq Svein Alexandersen
Piscada Knut Drange
Pure Lobster AS Aslak Heining
Pure Norwegian Seafood AS Anders Marthinussen
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Salmar Farming As Torstein Olsen
SALMON GROUP AS Ingebjørg Oddsdotter Sævareid
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
ScaleAQ Torstein Kristensen
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
SinkabergHansen Ketil Rykhus
SinkabergHansen as Bjørn Gillund
SinkabergHansen as Ragnar Sæternes
SinkabergHansen AS Tronn-Ove Øren
SINTEF Ocean Bent Haugaløkken
SINTEF Ocean Christian Schellewald
SINTEF Ocean Finn Olav Bjørnson
SINTEF Ocean Sveinung Ohrem
Skjult firmanavn Skjult navn
Sortland VGS Felipe Matos
Stim Håkon Normann Rønning
Skjult firmanavn Skjult navn
STIM. AS Joachim Buarø
Stingray Marine Solutions AS Even Gjerde Nordstrøm
Skjult firmanavn Skjult navn
Stingray Marine Solutions AS Terje Haugen
Skjult firmanavn Skjult navn
Tekstland Anders Kjetland
UiB Erlend Nordvoll
Skjult firmanavn Skjult navn
Val FoU Hege Sekkenes
Vannfast AS Trond Severinsen
Velox Tech AS arve fahlvik
Skjult firmanavn Skjult navn
Veso Geir Kongsmo
Vestland fylkeskommune Elisabeth Aune
xylem Rune Olsen
Xylem Rune Stigum Olsen
Skjult firmanavn Skjult navn
Skjult firmanavn Skjult navn
Me brukar informasjonskapslar

AqKva AS | Org.nr. 816 535 832 MVA